Par mums

Par R Birojs

R Birojs izveidojuši gramatvedības automatizētās apstrādes, finanšu vadības un nodokļu eksperti ar vairāk kā 20 gadu pieredzi šajā jomā.

Dzintra Renigere

 Mūsu uzņēmuma finanšu un grāmatvedības vadošā speciāliste ir Dzintra Renigere, ar pieredzi finanšu vadībā, biznesa kontrolē, uzņēmuma biznesa procesu automatizācijā un grāmatvedības vadībā tādos starptautiskos uzņēmumos kā Volvo Truck Latvia, Schneider Electric, Lexel, Ahlstorm un citos.

Citi mūsu uzņēmuma speciālisti ir ar ilggadīgu uzņēmējdarbības un grāmatvedības pieredzi dažādās nozarēs.

R Birojs misija

Mēs palīdzam uzņēmumu vadītājiem vadīt un kontrolēt savu biznesu.

Mūsu misija ir palīdzēt uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem labāk saprast savu biznesu, uzlabot sava uzņēmuma naudas plūsmu un palielināt peļņu, izmantojot mūsdienīgus tiešsaistes rīkus un „mākoņu” grāmatvedības tehnoloģijas.

Mūsdienīga pieeja

R Birojs - tā ir mūsdienīga pieeja attālinātajos finanšu un grāmatvedības pakalpojumos.

Mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un risinājumus, un mūsu speciālisti ir ar ilggadīgu pieredzi grāmatvedības un finanšu vadībā, izmantojot procesu vadības sistēmu Epicor iSCALA, kā arī iNtra on-line aplikāciju.

Labākai biznesa kontrolei organizējam reāllaika (katru dienu) datu apstrādi, vai nedēļas/mēneša cikla datu apstrādi. Pēc klienta vēlēšanās, pirmdokumentu apstrāde var notikt pie klienta birojā.

Mūsu uzņēmuma PROFESIONĀLĀS DARBĪBAS CIVILTIESISKĀ ATBILDĪBA ir apdrošināta IF Apdrošināšnas sabiedrībā.

R Birojs mērķis.

Būt par uzņēmuma attālinātu finanšu nodaļu.

Tiešsaiste ar klientiem ikdienā, sniedzot tulītēju un profesionālu palīdzību. 

Palīdzēt mūsu klientiem iegūt plašu informāciju sava biznesa vadībai un kontrolei, netērējot naudu dārgu programmu un tehnikas iegādei, ieviešanai un uzturēšanai.

Savlaicīgi pieņemti lēmumi vairos Jūsu peļņu.

Piecās minūtēs vai mazāk dienā, jūs nosūtīsiet mums savus grāmatvedības dokumentus, un no jebkuras vietas un jebkurā laikā, redzēsit, no kurienes ienāk Jūsu nauda un kur Jūs izdodat savu naudu.

Jūs labāk sapratīsiet, kādi ir rezultāti katram Jūsu biznesa veidam vai struktūrvienībai, un tas ļaus Jums pieņemt pareizus un savlaicīgus lēmumus.